Książki o sportowych zakładach bukmacherskich

Gdy rozpoczniesz swoją przygodę z bukmacherstwem, być może przekonasz się, że przewidywanie wyników meczy wcale nie jest takie proste, jak je malują. Warto wtedy skorzystać z porad bardziej zaznajomionych z tematem typerów. W sieci jest dużo for dyskusyjnych i serwisów typowo bukmacherskich z bezpłatnymi poradami dla początkujących typerów, ale publikowane na takich stronach teksty są często nierzetelne. Całe szczęście powstały także książki, w których doświadczeni typerzy dzielą się swoją wiedzą.

Początkujący gracze powinni przeczytać przede wszystkim „Sports Betting” Daniela Fabrizio & Josepha Huntera, „Enemy Number 1” P. Veitcha oraz „Attacking Vegas and Wall Street” Elihu Feustela. W tych bibliach bukmacherstwa znajdziesz mnóstwo przydatnych porad i rzetelne objaśnienia najciekawszych meczów, które nauczą cię samodzielnie dokonywać analiz sportowych i podejmować opłacalne decyzje, a z czasem odnosić sukcesy w bukmacherskich zakładach sportowych. Wiele z tych pozycji można znaleźć online, w formie e-książek, a kilka z nich wydano nie tylko w języku angielskich, ale również polskim.

Jeżeli przeczytałeś już wspomniane pozycje książkowe, a mimo to wciąż bukmacherskie zakłady sportowe są dla ciebie jak czarna magia, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach kasynowych takich jak bakarat, poker, ruletka, blackjack czy one-armed bandit? Zarejestruj się w kasynie online i przekonaj się czy szczęście ci sprzyja:)