Promocje bukmacherskie

Większość firm bukmacherskich, żeby przyciągnąć internautów i zachęcić ich do obstawiania, proponuje im atrakcyjne promocje, zwykle są to tzw. bonusy. W tym artykule opiszemy kilka najpopularniejszych rodzajów takich bonusów. Być może któreś z nich Was zainteresują.

Najczęściej spotykany rodzaj bonusu to bonus od pierwszego depozytu. Są to dodatkowe pieniądze przyznawane klientowi po jego pierwszej wpłacie. Zazwyczaj kwota bonusu wyrażana jest jako procent, posiada on także określone ograniczenie. Ta promocja adresowana jest oczywiście do klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali się w serwisie bukmachera. Bonus powitalny można odebrać jednorazowo.

Innym ciekawym bonusem jest cashback, czyli zakład bez ryzyka. Oznacza to, że w razie porażki bukmacher zwraca klientowi postawioną przez niego kwotę. Wartość zwrotu jest z góry określona i zazwyczaj nie przekracza 450 zł. Ta oferta skierowana jest głównie do niedoświadczonych typerów, którzy nie lubią ryzyka w obstawianiu zakładów.

Pozostałe warte uwagi promocje to m.in.: bonusy VIP (prezenty, bilety na mecze itp.), bonusy reload (od każdej wpłaty na konto) i freebety (zakłady za darmo).

Najbardziej atrakcyjne bonusy oferują: Bet-at-home, Betsafe, Unibet i eXbino Gaming.