Wirtualne zakłady

Tak zwane sporty wirtualne to zdobywające w ostatnim czasie sporą popularność wśród typerów symulatory rzeczywistych meczy, z tą różnicą, że wyniki w nich losowane są metodą RNG (Random Number Generator). Wirtualne turnieje tworzy się z wykorzystaniem techniki motion capture, dlatego zachwycają realizmem, różnią się jednak od prawdziwych rozgrywek paroma szczegółami.

Sporty wirtualne są z pewnością mniej przewidywalne niż rzeczywiste mecze i turnieje, jednak posiadają także niezaprzeczalne zalety. Ich największą zaletą jest fakt, że są dostępne 24h/7, co oznacza, że możesz obstawiać wyniki o każdej porze. Poza tym gracze decydujący się na stawianie zakładów w sportach symulowanych mają o wiele większy wybór dyscyplin – od koszykówki przez hokej po wyścigi żużlowe.

Zasady wirtualnych sportów nie różnią się od zasad sportów, które reprezentują, tak samo jest ze stawianiem zakładów. Gracz może typować wyniki konkretnego spotkania w dowolnej chwili, czyli zarówno przed jego startem, jak i w czasie jego trwania. Oczywiście postawione zakłady możemy także wycofać w dowolnej chwili.

Jeżeli przypadł ci do gustu sport wirtualny, może zainteresują cię też kasyna internetowe, w których fani zakładów sportowych mogą spróbować szczęścia na slotach typu Kick Off imitujących właśnie rozgrywki piłkarskie. Tego rodzaju sloty znajdziesz m.in. tu: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.